Pokemon Silver Adventures

Witaj na młodym forum Pokemon! Będziesz tu mile widziany!

Ogłoszenie

WYBACZCIE FORUM NIEAKTYWNE, NA TEN CZAS NIE MYŚLĘ O WZNOWIENIU

  • Index
  •  » MG Polak
  •  » Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

#1 2012-07-10 19:38:10

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Usiadłeś przestraszony na ławce, lekko zdezorientowany postanowiłeś postawić się Sandrze przy następnym spotkaniu. Spearow tymczasem siedział ci na głowie i rozglądał się uważnie.
Wiedział co czujesz, chyba zaczynał się do ciebie przywiązywać. Postanowiłeś pójść do Centrum Pokemon i spędzić tam resztę dnia. Ustaliłeś bowiem, że w nocy nie będziesz podróżował bo ona Cię obserwuje, a w dzień Zubaty nie są aż tak aktywne jak w nocy. Przy okazji odeśpisz nieprzespaną noc...

Offline

 

#2 2012-07-10 20:02:28

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Dziękuję siostrze Joy za nocleg i pytam czy mają tu jakieś restauracje mój Spearow zgodził się ze mną czekając na odpowiedź siostry Joy myślę czy mój Spearow nie jest szpiegiem tej której imienia nie wymówię?
I wtedy mój Spearow który siedzi na moim ramieniu i zaczyna swoja głowa ocierać o moją tak okazując sympatie jakby czytał mi w myślach nie wiem czy tak próbuje to ukryć czy naprawdę chce być moim przyjacielem pytam siostrę Joy jeszcze raz gdzie mogę znaleźć tą restauracje bo nie słuchałem.


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#3 2012-07-11 16:25:11

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

-Eh... Mój drogi! Trzeba słuchać jak ktoś mówi! Możesz coś zjeść w stołówce znajdującej się w naszym Centrum. Jest na lewo od wejścia. - Powiedziała Joe po czym poszła obsłużyć klienta.
Był chyba z twojego wieku. Miał brązowe spodnie, niebieską bluzę bez kaptura i czerwoną czapkę.
Nie zwlekając poszedłeś coś zjeść. Serwowali zupę pomidorową i pieczone Magikarpy.
Na deser były lawowe ciasteczka które podobno smakowały bosko!

Offline

 

#4 2012-07-11 21:28:55

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Zamówiłem pieczonego Magikarpa ja i mój Spearow je uwielbiamy gdy jadłem zainteresował mnie ten chłopak czy to kolejny zwiadowca mojej siostry, wreszcie podczas jedzenia wpadłem na genialny pomysł w ogóle nie będę myśleć o mojej siostrze. Nie miałem zbytnio chęci o niej myśleć  ale te myśli nasuwały mi się same
nie wiedziałem co robić i zacząłem się zastanawiać czy jest ktoś w Sinnoh kto usuwa myśli, np. Jakoś hipnotyzuje i przez zapomina się o różnych sprawach, więc postanowiłem po śniadaniu popytać różnych ludzi.


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#5 2012-07-11 23:10:14

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Gdy jadłeś zauważyłeś, że ryba ma dużo ości i niechętnie ją jadłeś. Te które przyrządzała twoja mama były inne.
Dosiadł się do ciebie tamten podejrzany chłopak i zagadał:
Chłopak: Siemka. Słyszałeś o napadzie dzikich Zubatów na Twinleaf wczorajszej nocy? Tragedia! Dokończył
Ciebie i Spearowa lekko to przeraziło, w końcu Zubaty to wasi wrogowie...
Sandra cały czas cię obserwuje i doskonalę to wyczuwasz...

Offline

 

#6 2012-07-12 00:07:38

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Dzieki że mi powiedziałeś chcesz ze mną podróżować.
Towarzysz to była świetna myśl ponieważ jak  by co to by  mnie bronił i nie bał bym się tak, mój Spearow się z tym zgadzał i czułem to ale muszę z tond  jak najszybciej uciekać i z tego regionu też, lepijej by było jeśli moim towarzyszem była by jakaś ładna dziewczyna ale kolega też się nada:) miałem ochotę  się z
nim zaprzyjaźnić , ale bardziej pragłen uciec z tond i to jak najszybciej.


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#7 2012-07-12 00:25:17

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Chłopak: No cóż chyba nic mi nie zaszkodzi jak trochę z tobą. Jestem Patryk, a ty? Powiedział entuzjastycznie.
Czekał tak na odpowiedź zajadając Ciastka Lawowe. Wyglądały naprawdę apetycznie. Okrągłe brązowe ciastko z czerwoną jak lawa czekoladą w środku. Aż ci ślinka pociekła.
Patryk: Chcesz jednego? Zapytał.
Rozważałeś również ucieczkę z regionu, niestety, żeby to osiągnąć musiałbyś udać się do Snowpoint City skąd odpłyną byś łodzią. Lecz żeby tam dotrzeć musisz przejść długą drogę, a wiesz, że Sandra tak łatwo nie daje za wygraną.

Offline

 

#8 2012-07-12 00:39:46

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

No spoko, mogę zjeść jedno mój Spearow też się skusi.
Jedząc ciastko pomyślałeś gdzie można spotkać jakąś dziewczynę też by się przydałą.
Tak w ogóle jestem Konrad i byś mi pomógł bo jak najszybciej muszę się dostać do Unovy!
I w tedy nasunęła mi się myśl je się dostanę się do Unovy tam raczej Zubat to będzie niespotykany widok i zgłoszę to do oficer Jenny. I tam każdego Zubata który przyleci wyłapią i to jest myśl. Musze też rozważyć czy powiedzieć mojemu nowemu koledze o tym co się kiedyś stało jak myślisz Spearow?


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#9 2012-07-12 00:51:07

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Patryk: Eh... Dopiero przypłynąłem z Unovy. Ale dobrze, skoro ci tak bardzo zależy to popłynę z tobą. Musimy najpierw dostać się do Jubilife City. Jest to pierwsze większe miasto tam dotrzemy w niecały dzień. A poza tym, masz mapę Sinnoh. Moja mama dała mi zapasową ale myślę, że mi się nie przyda.
http://wiki.pokemonpl.net/images/b/b2/Pok%C3%A9mon_League.png

Offline

 

#10 2012-07-12 01:02:23

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Ok dzięki przyda się, no to co zrobię jeszcze zakupy i ruszamy, przydało by się coś do jedzenia,wodę, a przypadkiem nie wiesz gdzie można kupić rower, to bardzo by przyśpieszyło nam podróż
Ten chłopak wydaje być się miły dzięki niemu przestaje myśleć o mojej siostrze a ten plan nie jest taki zły aby tylko się jej pozbyć.
No to ja ide kupić jedzeni i wodę chcesz iść ze mną?
Spearow wydaje być się bardzo zmęczony więc lepiej schowam go do pokeballa
Wracaj mały czeka nas długa podróż
Przydało by się jeszcze złapać w Sinoh jakiegoś pokemona np. Gligara one są fajne mam nadzieje że się natknę na takiego.


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#11 2012-07-12 10:18:08

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Patryk: Wiesz, nie ma potrzeby kupowania tych wszystkich rzeczy. Mam je wszystkie w plecaku. Powiedział Patryk, po czym wyciągną jedzenie i picie by ci je zaprezentować.
Patryk: Too... Ile masz odznak? A może jesteś koordynatorem? Zapytał podekscytowany. Nie widziałem jeszcze tutejszych odznak, a w Unovie nie maiałem okazji zawalczyć z liderami...
Gadatliwy jest Pomyślałeś po czym dodałeś No! Przynajmniej nie trzeba nic kupować!

Offline

 

#12 2012-07-12 11:25:44

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Też jeszcze nie walczyłem z liderami w tym regionie, a ty masz jakieś pokemony?
Jeśli ma jakiegoś słabego chętnie z toczę z nim moją pierwszą walkę, niestety mój Spearow jest jeszcze słaby ale w Unowie zajmę się tym wszystkim. A szczególnie muszę uciekać z tego miasta.
No to co ruszamy?


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#13 2012-07-12 14:36:19

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Patryk: Jasne, że mam Pokemona! Oto mój starter! Blaze, wybieram cię!
Z Pokeballa wyskoczyła mała świnka, ale nie był to Spoink! Nigdy wcześniej nie widziałeś takiego Pokemona. Wokół was zebrało się masę ludzi. Wszyscy robili zdjęcia i skanowali tego Pokemona PokeDexem.
Patryk: To co? Zeskanujesz go czy będziesz tak stał? Zapytał śmiejąc się.
Widać było, że Patryk jest pogodną osobą i raczej rzadko jest smutny.

Offline

 

#14 2012-07-12 20:28:13

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Chętnie go zeskanuje i wyzywam cię na pojedynek pokemon!
Wątpie żebym wygrał ponieważ w ogóle nie trenowałem z moim Spearowem, ale już niedługo może dostane się do Unovy.
Więc jak zgadzasz się na bitwę, proszę ludzie odsuńcie się i kto jest dobrym sędzią?
nie wiem czy mój Spearow nie przegra za pierwszym ciosem i zrobię sobie wstydy ale warto zaryzykować!


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#15 2012-07-12 20:53:43

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Skan wykazał:
Tepig Pokemon Świnka
http://sprites.pokecheck.org/i/498.gif
Brak innych wiadomości

Patryk: No dobrze, Przyjmuje twoje wyzwanie! Zawołał Patryk.
Z widowni wyszedł jakiś facet i powiedział:
???: Ja mogę być waszym sędzią!
Patryk: Ja nie mam nic przeciwko. Ty Konrad chyba też nic, co nie? Powiedział po czym dodał. Ty zacznij!

Offline

 

#16 2012-07-12 21:52:42

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

OK! Speraow wybieram cię, Zaatakuj dziobaniem a póziniej szybko odleć do góry jak najwyżej i rób dużo uników
To musi się udać wątpię żeby Spearow chybił i Tepig nie ma pewnie żadnego ataku na odległość.


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#17 2012-07-12 22:20:32

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Patryk: Haha! Blaze unik i zaatakuj Machaniem ogonem zo obniży Obronę wroga, następnie gdy odleci użyj Żaru!
Pomyliłeś, się! Jednak znał atak zasięgowy!
Patryk: Mój Tepig jest wyjątkowy! Poznał Atak Żarem zaraz po tym jak dostałem go jako startera!

Sędzia: Spearow nie trafił dzibaniem a Taepig zrobił perfekcyjny unik po czym trafił potężnym Atakiem Żarem!

Spearow: 86%
Blaze: 100%

Sedzia: Teraz zacznie Patryk!

Patryk: Dobra, teraz Akcja a potem odskocz i Żar! Postaraj się unikać Dziobania Spearowa!

Offline

 

#18 2012-07-12 22:52:30

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Spearow postaraj się proszę użyj waroktu a później, najsilniejsze dziobanie jakie zrobisz!
Spearow jeszcze jest mało doświadczony więc nie dar rady!


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#19 2012-07-12 23:05:11

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Sędzia: Spearow używa... chwila moment! To nie jest Warkot! To Chytre Spojrzenie! Proszę państwa, Spearow nauczył się nowego ataku! Skutecznie go zastosował i obniżył siłę Tepiga Patryka! Lecz on nie dał za wygraną i uderzył Akcją niestety Spearow był równie szybki i zaatakował potężnym Dziobaniem przes co następny atak Tepiga nie trafił.

Spearow: 74%
Blaze: 88%

Patryk: Teraz moja kolej! Blaze stój daleko i atakuj Żarem, to nasz najskuteczniejszy ruch!

Offline

 

#20 2012-07-12 23:56:13

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Speraow bardzo dobrze powtórz to tyle że trochę szybciej, i nie używaj ąż tak silnego dziobania bo tracisz szybko energie
Spearow ma chyba szanse wygrać?


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#21 2012-07-13 00:42:31

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Sędzia: Uuuuu! Fatalny błąd Konrada! Jego Spearow oberwał serią Ataków Żarem! Stracił masę HP! Biedny Spearow nawet nie zdążył zareagować!

Spearow: 58%
Blaze: 88%

Sędzia: Teraz zaczyna Konrad!

Offline

 

#22 2012-07-13 00:57:25

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Spearow nie chcesz walczyć dalej?[b]
Wtedy Speraow popatrzył na mnie dziwnym wzrokiem wiedziałem że wieżył w siebie i we mnie
Dobrze więc i ja uwiężę w siebie
[b[ Spearow dasz rade chytre spojrzenie i dziobanie jak najlepiej do zrób uwież w siebie!


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#23 2012-07-13 11:01:55

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Patryk: Przyjmij ataki na siebie i przy okazji odepchnij wroga Akcją. Potem użyj Machania Ogonem!
- Pewne siebie posunięcie. Musi szykować jakąś dobrą strategie. Wywnioskowałeś.

Sędzia: Tepig biegł w stronę Spearowa przyjmując wszystkie jego ataki, lecz i Spearow ucierpiał od Akcji. Następnie Tepig Patryka użył Machania Ogonem i obniżył Obronę Pokemona Konrada!

Spearow: 44%
Tepig: 69%

Patryk: Nie tym razem! Żar! A kiedy już będzie leciał w stronę Spearowa szybko staraj się biec za ognistym atakiem i po jego uderzeniu udeż Akcją.

Offline

 

#24 2012-07-13 12:42:29

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Spearow odleć jak najwyżej możesz i użyj chytrego spojrzenia i tam odetchnij troche!
Gdy Spearow odpocznie mam nadzieje  że polepszy swoje ataki i że Tepig polegnie


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#25 2012-07-13 12:49:26

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Sędzia: Spearow doskonale unikną Żaru, leczy gdy myślał, że jest bezpieczny nagle zza ominiętego ataku wyskoczył Tepig i celnie trafił Akcją! Powalił Spearowa na ziemie i czekał na dalsze rozkazy Patryka!

Spearow: 35%
Blaze: 69%

Sędzia: Teraz zaczyna Spearow Konrada!

Offline

 
  • Index
  •  » MG Polak
  •  » Moja Siostra jest Zubatem! czyli Przygoda Konrada

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sna.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl