Pokemon Silver Adventures

Witaj na młodym forum Pokemon! Będziesz tu mile widziany!

Ogłoszenie

WYBACZCIE FORUM NIEAKTYWNE, NA TEN CZAS NIE MYŚLĘ O WZNOWIENIU

#1 2012-07-07 23:13:34

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Zapisy

Jak wiecie MG pełni ważną rolę w świecie gier PBF. Prowadzi przygodę, i ja mam zamiar zabrać ciebie do świata Pokemon! Zapisz się a może poprowadzimy wspaniałą przygodę!

Imię:
Nazwisko:
*Przezwisko:
Pierwszy Pokemon
*Imię Pokemona
Historia (I tutaj wisi haczyk! Postaraj się i napisz ciekawą a przede wszystkim długą i wciągającą historie!):
*Rywal:
*Pokemony Rywala:
*Towarzysz:
*Pokemony Towarzysza:
Region po którym podróżujesz:
Cel:
*Prośby:

Skopiuj to i wypełnij, a może zobaczymy się w przygodzie!
Miejsca z * są niekonieczne do wypełnienia.

Offline

 

#2 2012-07-08 19:00:36

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zapisy

Imię: Kaien
Nazwisko: Shiba
Przezwisko: brak (ludzie zwracają się do mnie Kaien lub Kaien-dono)
Pierwszy Pokemon: Gastly
Imię Pokemona: Gareth
Historia: Wszystko zaczęło się, gdy Kaien miał 15 lat. Od urodzenia mieszkał u swojego wuja (matka zmarła przy porodzie, a ojciec pojechał na wojnę, daleko od Sinnoh). Krewny wpoił młodemu chłopakowi miłość do Pokemonów i dał mu prezent, który miał otworzyć dopiero na swoje 15 urodziny. Był to Pokeball z Gastlym - pierwszym Pokemonem Kaiena. Od razu się zaprzyjaźnili, spędzali ze sobą cały wolny czas. Pewnego dnia chłopak wyszedł (jak co dzień) do sklepu po pieczywo. Zabrał ze sobą również Pokemona ducha, aby oswoił się z miejskim środowiskiem. Gdy wracali do domu, nic nie wskazywało na to, że ten dzień skończy się nie po myśli Kaiena. Mylił się. Gdy byli ok. 300 m od gospodarstwa wuja, chłopak poczuł zapach spalenizny:
-Pewnie wujaszek zrobił grilla - pomyślał.
To, co zastał, było gorsze niż w najgorszych koszmarach. Wszystko płonęło, ranne Pokemony leżały na pastwiskach, a po kwiatach zasadzonych na wiosnę nie został nawet ślad. Przed domem zauważył jakąś osobę. Nie był to jednak jego krewny. Postać miała długie czerwone włosy, a ubrana była w czarną skórzaną kurtkę i jeansowe spodnie. Obok niej stał potężnie wyglądający Pokemon.
-Shigure! Oddaj, co moje, bo spalę tą chałupę razem z tobą! - krzyknęła osoba niskim głosem.
-Nigdy! - Kaien usłyszał głos wuja.
-W takim razie nie zostawiasz mi innego wyjścia - odrzekł mężczyzna - Magmar! Miotacz Płomieni!
Pokemon skinął głową, a z jego ust zaczął wylatywać ogień. Drewniana chatka zajęła się błyskawicznie.
Kaien chciał ruszyć z odsieczą, ale jego Gastly dał mu do zrozumienia, że nic tu nie zdziałają. Na całe szczęście w pobliżu przejeżdżał patrol policji. Podpalacz jednak zniknął...

3 dni później
Kaien odwiedził wuja w szpitalu. Większość jego ciała była poparzona przez Miotacz Płomieni Magmara. Nie mógł się ruszać, jednak powiedział chłopakowi, aby się tym zbytnio nie przejmował. Na koniec wizyty poprosił pielęgniarkę, aby przekazała ci zestaw początkującego trenera.
-Zawsze musiałeś mi pomagać - powiedział wuj - Teraz możesz walczyć jako trener lub koordynator.
Kaien skinął głową i wyszedł. W podróż ruszył ze swoją przyjaciółką, Rukią, która tak samo jak on była zbyt zajęta obowiązkami (jej rodzice są hodowcami Pokemonów), żeby przeżyć prawdziwą przygodę. Co do upominków miał inne plany, niż zakładał Shigure...

Rywal: Podpalacz
Pokemony Rywala: Magmar
Towarzysz: Rukia Kuchiki
Zdjęcie:
http://fc08.deviantart.net/fs27/f/2008/174/a/1/Rukia_Kuchiki_by_LunaInverseElric.jpg

Trenerka Pokemonów. Zawsze stara się postawić na swoim i nie znosi sprzeciwu. Często wypomina Kaienowi jego bezmyślność i porównuje jego zachowanie do swojego. W środku jest jednak cichą dziewczyną, która marzy o pierwszej miłości i sądzi, ze może być nią trener Gastly'ego.

Pokemony Towarzysza: Cryogonal
Region po którym podróżujesz: Sinnoh
Cel: pomścić wuja (główny), odnaleźć ojca (poboczny)
Prośby:
Love Story z Rukią
Podróż po więcej niż 1 regionie
Wątki poboczne (zostawiam dowolność)

Offline

 

#3 2012-07-09 13:57:16

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zapisy

Przyjęty! Niestety I'm bussy now. (Jestem zajęty)

Offline

 

#4 2012-07-10 16:21:49

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zapisy

http://img833.imageshack.us/img833/1600/urlmd.jpg


Oto i sprite. To urządzenie "zamraża" Pokemony, ale ich nie łapie. Używany przez łowców Pokemonów do pozyskiwania stworków. Po pochwyceniu takiego Pokemona, przechowuje się go w specjalnym pojemniku: http://cdn.bulbagarden.net/upload/3/3b/J_Case.png, a po przetransportowaniu we właściwe miejsce "rozmraża się" je. Zazwyczaj potem przechowywane są w klatkach lub łapane do Pokeballi, a następnie sprzedawane.

Offline

 

#5 2012-07-10 18:19:42

Konrad1999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 88

Re: Zapisy

Imię: Konrad
Nazwisko: Vectis
*Przezwisko:
Pierwszy Pokemon Spearow
*Imię Pokemona
Historia: Gdy Konrad miał 4 lata narodziła się jego siostra wtedy zaczął się pech którego się nie dało pozbyć najgorsze było to że rodzice Konrada zawsze ufali Sandrze a Konradowi nie. Pewnego dnia nastąpił ten dzień w którym Konrad wyruszył w podróż niestety Sandra użyła najgorszej jej techniki - udawany płacz. Rodzice widząc to od razu zadecydowali, że Sandra wyruszy razem ze mną. Gdy już byliśmy daleko od domu Sandra ogłupiała i uciekła w las pełen Zubatów, Konrad to widząc się ucieszył i ruszył w drugą stronę, czyli na polane a że było już późno Konrad rozpalił ognisko niestety plecak miała Sandra Konrad nie martwiąc się poszedł spać, ale obudziły go wrzaski spearow'a który przyniósł mu list, Konrad bez zastanowienia zaczął czytać niestety był to list od sandry:

Cześć
Jak pewnie widziałeś wolałam Zubaty od ciebie więc one zaważając to przygarnęły mnie to stada i znam kilka nowych sztuczek więc się nie zdziw jak wstaniesz bez ręki ale nie bój się to nie Zubaty ci ja zjedzą tylko ja i jak pisałam ten list cały czas cie obserwowałam więc lepiej uciekaj jak co to ten Spearow miał być moim starterem, to prezent od rodziców ale jest bezużyteczny jak ty więc idealnie do siebie pasujecie. Weź go sobie! I spadaj.


Więc nie zwlekając uciekałem do Miasta Twinleaf, niestety ledwo co żyłem i właśnie wtedy uświadomiłem sobie że Sandra to uknuła i nie jest taka głupia i wtedy do mnie podszedł starszy pan i zaczął wskazywać palcem na miejsce i mówić że dziewczynka która tam stała mówiła że będę żył w ciągłym leku ale tam nikogo nie było.
*Rywal: Sandra
*Pokemony Rywala: Shinx
*Towarzysz:
*Pokemony Towarzysza:
Region po którym podróżujesz: Sinnoh
Cel: Zemścić się na rywalu za zmarnowane dzieciństwo
*Prośby:


http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=sygnatura3u.jpg&res=landing

Offline

 

#6 2012-07-10 18:23:08

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zapisy

1. Dobrze Kaien dodam ten obrazek do twojego plecaka.
2. Dobrze niech Ci będzie Konrad, przyjęty ty psycholu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sna.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.freedomfighters.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl