Pokemon Silver Adventures

Witaj na młodym forum Pokemon! Będziesz tu mile widziany!

Ogłoszenie

WYBACZCIE FORUM NIEAKTYWNE, NA TEN CZAS NIE MYŚLĘ O WZNOWIENIU

  • Index
  •  » MG Polak
  •  » Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

#26 2012-07-16 20:56:44

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Przełączyłem zamrażacz w stan spoczynku.
-Jaką prośbę? - spytałem z tym samym udawanym szacunkiem - Jeśli nie będzie to nic wykraczającego poza nasze możliwości, to oczywiście zgodzimy się.
Gadający Vespiqueen to pewnie unikat, ale w tym wypadku lepiej będzie po prostu pomóc pszczołom, a później przekazać informacje o ulu Giovanniemu. On już na pewno będzie wiedział, co dalej robić.

Offline

 

#27 2012-07-16 22:51:09

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Vespigeen: Wiecie? Rozumiecie mnie, ponieważ posiadam pewne urządzenie... Jeśli wykonacie moje zadanie, podaruje wam takie, przez to, będziecie mogli rozmawiać z każdym Pokemonem.
Rukia: Łał! To naprawdę super! Ja wykonam twoje zadanie królowo! A ty Kaien? Popatrzyła się na ciebie, lecz nie zwlekając zapytała: To co mamy zrobić?
Vespigeen: Niedaleko naszego ulu, jest kolonia Beedrilli. Postarajcie, się zrobić coś z ich królową! Nie obchodzi mnie jak to zrobicie, ale nie chcę już jej widzieć na moje "oczy"!

Offline

 

#28 2012-07-17 14:14:30

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Uśmiechnąłem się delikatnie. Za taki gadżet opłaca się odpuścić złapanie Vespiqueen.
-Zgadzamy się - powiedziałem zdecydowanie - Mój przebiegły Gastly i jej potężny Cryogonal na pewno dadzą sobie radę. Najpierw jednak spróbujemy je przekonać po dobroci. Gdzie konkretnie jest ta kolonia?
Rukia już się chyba przyzwyczaiła do naszej nowej sytuacji, więc przestałem się o nią tak bardzo martwić i skupiłem się na przepędzeniu Beedrilli.

Offline

 

#29 2012-07-17 14:34:48

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Vespiqean: Wiele razy próbowaliśmy przepędzić je, a nawet próbowaliśmy pójść z nimi na ugodę, ale te uparte Beedrille nie dają sobie nic wytłumaczyć! Postarajcie się przepędzić ich królową na tyle daleko, żeby razem z resztą jej podopiecznych nie weszli nam na dorgę. Powiedziała po czym dodała: Ich kolonia znajduje się po drugiej stronie Lasu Eterna, moja córka was tam zaprowadzi.
Zza królowej wyleciała mała Coombee. Lecz nikt oprócz Vespiqean nie miał tłumacza Pokemonów, więc porozmawiać tylko z królową.

Offline

 

#30 2012-07-17 14:53:21

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Spojrzałem na pszczółkę. Nie wyglądała zbyt groźnie, więc złapanie jej nie wchodziło w rachubę. Byłoby z tego więcej straty niż pożytku
-Jak będziemy się komunikować z twoją córką i Beedrillami bez tłumacza? - spytałem.
Jeśli chodzi o samo wypędzenie przeciwników Vespiqueen, to nie wydawało się to być zbyt trudnym zadaniem, ale przekonanie ich będzie ekstremalnie trudne bez znajomości ich języka.

Offline

 

#31 2012-07-17 15:01:51

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Vespiqean: Coombee tylko zabierze was na miejsce, a z Beedrillami możecie poradzić bez tłumacza. Wiecie, że te osy są agresywne, więc przypuszczam, że nie obędzie się bez walki...
Wyruszyliście, a pszczółka prowadziła was. Rozglądała się uważnie, a kiedy doprowadziła was na miejsce zniżyła lot, tak jakby chciała wam powiedzieć, żebyście klęknęli.

Offline

 

#32 2012-07-17 15:23:50

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Dałem Rukii znak, abyśmy zrobili to, czego (przypuszczalnie) oczekiwała od nas Combee.
-Nie zawiedziemy - powiedziałem do Vespiqueen - Już niedługo będziesz mogła odpocząć od niewygodnych sąsiadów.
Trzeba było obmyślić plan działania. W sumie mieliśmy już jeden: Gastly uśpi osy swoją Hipnozą, a Cryogonal zaatakuje Mroźnym Wiatrem. Robaki są podatne na ataki typu lodowego, więc powinno pójść jak z płatka.

Offline

 

#33 2012-07-17 22:39:50

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

W środku kolonii był wielki Beedrill. Była to królowa tych nieznośnych os. Za nią było wielkie drzewo, na jego gałęziach wisiały Kakuny, a przy korzeniach odpoczywały Weedle.
Rukia: Mam plan. Niech mój Pokemon narobi zamieszania, tak aby cała kolonia pobiegła do niego, a twój Ghastly zajmie się królową. Dobry plan? Zapytała z nadzieją dziewczyna.
Tymczasem osy wypatrywały intruzów, i powoli zbliżały się do miejsca w którym obmawialiście strategię... Musicie działać szybko.

Offline

 

#34 2012-07-18 14:19:57

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

-Brzmi nieźle - powiedziałem - Niech Cryogonal użyje Odłamków Lodu, a ja zaatakuję królową Hipnozą. Nie wydaje mi się, żeby te osy odróżniły sen od nieprzytomności, więc powinny się przestraszyć i zwiać, a kiedy królowa obudzi się to albo zacznie szukać swoich poddanych albo rzuci się sama do walki, którą rzecz jasna przegra. To co? Ruszamy?

Offline

 

#35 2012-07-18 14:45:59

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Rukia: Jasne! Coombee zostań tutaj. Powiedziała Rukia po czym pobiegła na lewo i narobiła z Crogynoalem chałasu. Królowa została sama z Kakunami i kilkoma Weedlami.
Wypuściłeś Ghareta i opowiedziałeś mu plan. Gdy zrobiło się zimniej zrozumiałeś, że Rukia robi swoje, więc postanowiłeś działać. Ghastly był gotowy. Patrzył się na Beedrilla i czekał na twój rozkaz.

Offline

 

#36 2012-07-18 21:44:47

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

-Gareth! - powiedziałem - Trzymamy się planu! Zaatakuj królową przy pomocy Hipnozy!
Gdyby jej poddani rzucili się jej z pomocą, tylko nam by to pomogło, gdyż więcej Pokemonów byłoby uśpionych. Jeśli jednak będzie trzeba stanąć do walki, Gastly zawsze może użyć Lizania, dzięki któremu ma szansę na paraliż.

Offline

 

#37 2012-07-21 09:34:44

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Królowa zrobiła unik, więc Hipnoza trafiła w jakiegoś Weedla. Użyła Ciosów Furii lecz to nie zadziałało na twojego Ducha.

G: 100%
B: 100%
(To są statystyki bitwy)

Offline

 

#38 2012-07-22 21:48:56

Kaien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 25

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

-Gareth! - zwróciłem się do ducha - Zbliż się do królowej i ponownie zaatakuj Hipnozą. Zaczekaj na efekt, a następnie przeniknij przez nią i zaatakuj Lizaniem!
Spojrzałem kątem oka na Rukię i Cryogonala, żeby sprawdzić, czy radzą sobie z pozostałymi przeciwnikami. Sam tymczasem aktywowałem zamrażacz. Mamy się pozbyć Beedrilli w jakikolwiek możliwy sposób, tak? Zrobimy to w stylu Zespołu R!

Offline

 

#39 2014-06-16 22:25:55

Polak999

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 117

Re: Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Rukia i Cryogonal radzili sobie całkiem dobrze, lepiej od Ciebie... No cóż, nie ma co się dziwić - ty walczysz z królową a ona tylko z podwładnymi. Wracając do bitwy - małemu duchowi udało się trafić hipnozą, więc przez najbliższy czas Beedrill raczej się nie obroni. Dodatkowo odebrał jej troszkę HP za pomocą Lick

Beedrill: 95%
Ghastly: 100%

Zamrażacz zaświecił ostrym światłem był gotowy do użycia!

Offline

 
  • Index
  •  » MG Polak
  •  » Zemsta Będzie Słodka - Przygoda Kaiena

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muitobem.pun.pl www.hardgaming.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.ksmgora.pun.pl www.farmacja2011lublin.pun.pl